A warehouse store sells 4.5​-ounce cans of tuna in packages of 3. A package of 3 cans costs ​$4.32. The store also sells 3.5​-ounce cans of the same tuna in packages of 4. A package of 4 cans costs ​$3.92. The store sells 6.5​-ounce cans in packages of 5 cans for ​$9.75. Which package is the best​ buy?